KONST / Litografier / Färglitografi 16087137
nr 1608 7137
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Signerad, numrerad 31/130, daterad 65. Färglitografi, bildmått: 33x26cm, yttermått inklusive ram: 48x45cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 mars 2024
kl 19:28:28
100 kr
150 kr
250 kr
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg